Vážení, od 12.7.2024 do 19.7.2024 budeme čerpat dovolenou. Objednávky budeme expedovat po tomto datu. Děkujeme za pochopení. Tým Allfa.

Allfa StartKomplex

StartKomplex urychluje vytvoření biologické rovnováhy a zdravého prostředí v substrátu nově založeného akvária. Bakterie zamezují vzniku anaerobních procesů v substrátu, napomáhají správnému koloběhu živin a přispívají tak k celkové stabilitě ekosystému vaší nádržePřípravek zároveň obsahuje látky podporující exponenciální množení prospěšných bakterií v každé nově založené nádrži. Velikost balení je 25 ml.

Skladem (>5 ks)
Kód: 71
295 Kč
Kategorie: Substráty, písky, média
Hmotnost: 0.1 kg

Allfa StartKomplex je směsí extrémně výkonných bakterií a dalších látek pro nastartování správných biochemických procesů v akváriu. Přípravek zároveň obsahuje látky podporující exponenciální množení prospěšných bakterií v každé nově založené nádrži. Objem: 25 ml.

Allfa Start Komplex obsahuje celou řadu složek, které u konkurenčních produktů musíte koupit zvlášť. Tento produkt obsahuje kromě bakterií a enzymů také další důležité látky zásadní pro nastartování klíčových procesů ve dně akvária jako jsou huminové látky, železo, látky podporující růst nitrifikačních bakterií a další. 

Allfa StartKomplex dávkujeme jemným poprášením dna akvária při jeho zakládání. Objem lahvičky (25 ml) vystačí pro 200 L akvárium. Pro menší akvária dávkujeme poměrově stejnou dávku. Např. při založení 100 L akvária použijeme polovinu lahvičky.

Allfa Start Komplex je naprosto bezpečný pro další obyvatele akvária jako jsou krevetky, šneci, ryby nebo rostliny. 

Všechny složky substrátu jsou přírodního původu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RF Avatar autora | 22.4.2023
Akvarium sa zabieha bez problémov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: