Skylight Hyperspot R

Chcete vyřešit osvětlení svého mořského akvária jednou pro vždy? Nebýt limitování výkonem, funkcemi ani prostorem? To vše včetně nadčasového designu Vám poskytne světlo Hyperspot R. Wi-Fi ovládání pomocí aplikace, závěsná lanka a doprava zdarma jsou samozřejmostí. Světlo dodáváme do 14 dní od objednávky.

Varianta
Na objednávku (dodání do 14 dní) Na objednávku (dodání do 14 dní) Na objednávku (dodání do 14 dní) Zvolte variantu
Kód: 127/M 127/L 127/S Zvolte variantu
16 990 Kč 22 900 Kč 11 500 Kč od 11 500 Kč
Kategorie: Osvětlení

Světla pro akvária Skylight Hyperspot R (R označuje Reef, čili světla určená pro mořská akvária) jsou skutečnou revolucí v osvětlení akvárií. Tyto technologicky vyspělé lampy jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající světelné spektrum a optimální podmínky pro obyvatele vaší nádrže a to i v hloubce 80 cm pod hladinou.

Díky technologii Hyperspot R vaše akvárium stane nádhernou podvodní krajinou s detail vyladěnými pro mořské akvárium. Objevte novou dimenzi akvaristiky s lampami Skylight Hyperspot R a poskytněte svému vodnímu ekosystému ty nejlepší podmínky pro růst a vývoj.

Každé světlo je vybaveno závěsnými lanky pro uchycení na strop a Wi-Fi modulem pro připojení k aplikaci na telefonu (Android i iOS). 

Lampy Hyperspot míří přímo k hladině (šířka světelného kuželu je 60 stupňů), takže razantně eliminují nepříjemný pohled do světla, jak jej můžete znát u konkurenčních produktů.

 

 hyperspot_reef_specifikace

 

hyperspot_reef_doporuceni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: