Skylight Hyperspot R

Chcete vyřešit osvětlení svého mořského akvária jednou pro vždy? Nebýt limitování výkonem, funkcemi ani prostorem? To vše včetně nadčasového designu Vám poskytne světlo Hyperspot R. Wi-Fi ovládání pomocí aplikace, závěsná lanka a doprava zdarma jsou samozřejmostí. Světlo dodáváme do 14 dní od objednávky.

Varianta
U dodavatele (dodání do 14 dní) (1 ks) U dodavatele (dodání do 14 dní) (1 ks) U dodavatele (dodání do 14 dní) (1 ks) Zvolte variantu
Kód: 127/M 127/L 127/S Zvolte variantu
16 990 Kč 22 900 Kč 11 500 Kč od 11 500 Kč
Kategorie: Osvětlení

Světla pro akvária Skylight Hyperspot R (R označuje Reef, čili světla určená pro mořská akvária) jsou skutečnou revolucí v osvětlení akvárií. Tyto technologicky vyspělé lampy jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající světelné spektrum a optimální podmínky pro obyvatele vaší nádrže a to i v hloubce 80 cm pod hladinou.

Díky technologii Hyperspot R vaše akvárium stane nádhernou podvodní krajinou s detail vyladěnými pro mořské akvárium. Objevte novou dimenzi akvaristiky s lampami Skylight Hyperspot R a poskytněte svému vodnímu ekosystému ty nejlepší podmínky pro růst a vývoj.

Každé světlo je vybaveno závěsnými lanky pro uchycení na strop a Wi-Fi modulem pro připojení k aplikaci na telefonu (Android i iOS). 

Lampy Hyperspot míří přímo k hladině (šířka světelného kuželu je 60 stupňů), takže razantně eliminují nepříjemný pohled do světla, jak jej můžete znát u konkurenčních produktů.

 

 hyperspot_reef_specifikace

 

hyperspot_reef_doporuceni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: