Pouzdro pro akvarijní nástroje

Luxusní toolbag neboli roller pro nůžky, pinzety a další nástroje pro aquascaping je určen pro ty nejnáročnější akvaristy, kteří to myslí s rostlinnou akvaristikou opravdu vážně. Produkt doporučujeme pro ty, kteří si své nástroje chrání jako oko v hlavě a berou aquascaping naprosto vážně. Toto kožené pouzdro bylo vyrobeno v česku v nákladů 10 kusů.

Skladem (5 ks)
Kód: 100
2 499 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.5 kg

Tento produkt nemá v Česku, ani v Evropě obdoby. Ve světě existuje jen několik produktů podobného typu. Ve většině případů však nástroje drží gumový pásek, který má tendenci po několika letech zteřet. Nástroje se poté uvolňují a při manipulaci mohou z pouzdra vypadávat. Roller Allfa je jiný. Pokud se o produkt bude dobře starat (nástroje před uložením do pouzdra pečlivě vysušíte a pouzdro jednou ročně vyživíte krémem na kůži (obdobně jako kožené boty), vydrží vám tento produkt na věky. 

Naše pouzdro na aquascapingové nástroje je vyrobeno 1,5 mm silné třísločiněné hověziny (původem z Itálie), v řezu a rubu je přírodní a nebarvená. Povrch je tmavě hnědě barvený a zafixovaný. Každé pouzdro bylo vyrobeno ručně v kožedělné dílně v Česku

Toolbag je určen pro 8 - 12 nástrojů (včetně zahnutých nůžek ve tvaru S) o maximální délce 30 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: