Vážení, od 12.7.2024 do 19.7.2024 budeme čerpat dovolenou. Objednávky budeme expedovat po tomto datu. Děkujeme za pochopení. Tým Allfa.

Lollies - 12 ks lízátek

Doplňkové krmivo pro všechny typy sladkovodních krevetek vč. rodů Caridina a Neocaridina. Zpestřete svým krevetkám den s lízátky LOLLIES a dopřejte jim rozmanitou směs dobrot, které ve Vašem akváriu běžně nenajdou. Hmotnost lízátek: 11 g

Skladem (4 ks)
Kód: 150
159 Kč
Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 0.1 kg

Doplňkové krmivo Lollies obsahuje pestrou škálu vitamínů, minerálu a základních živin. Složení: ječmen, moringa, chlorella, spirulina, červená řepa, kukuřice, pšenice, agar. Oproti konkurenčním produktům mají Lollies Allfa 2x - 3x větší plochu a tím pádem se na lízátka vejde daleko více krmiva. Rozměry každého lízátka: 19 cm x 0,5 cm (potrava pokrývá plochu 18 cm x 0,5 cm). Při krmení doporučujeme vypnout nebo výrazně snížit průtok vody v akváriu, aby se částečky potravy uvolněné pojídáním nedostávaly zbytečně do celého objemu akvária a do filtrace.

 

Lízátka stačí zapíchnout do substrátu a o vše ostatní se už krevety postarají. Po spořádání můžete lízátko ještě otočit "vzhůru nohama" a zapíchnout do substrátu druhou stranou, krevetky si pochutnají ještě na zbytcích, které pro ně byly schované v substrátu. 

 

 lollies_sloupcelollies_kolac

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: