Vážení, od 12.7.2024 do 19.7.2024 budeme čerpat dovolenou. Objednávky budeme expedovat po tomto datu. Děkujeme za pochopení. Tým Allfa.

Skylight Hyperbar F

Dodejte svému akváriu neopakovatelný vzhled díky osvětlení Skylight Hyperbar F. Řada Hyperbar vznikla jako ekonomičtější varianta ke světlům Hyperspot, ale zachovává si kvalitní kovové zpracování, vysokou účinnost a excelentní barevné podání. Světla Hyperbar Vám zároveň umožňují vybrat si typ zavěšení na hranu akvária nebo na strop pomocí lanek.

Varianta
Na objednávku (dodání do 14 dní) Na objednávku (dodání do 14 dní) Na objednávku (dodání do 14 dní) Na objednávku (dodání do 14 dní) Na objednávku (dodání do 14 dní) Zvolte variantu
Kód: 158/XL- 158/L- 158/M- 158/S- 158/XS- Zvolte variantu
8 941 Kč 7 356 Kč 5 770 Kč 4 229 Kč 2 555 Kč od 2 555 Kč
Kategorie: Osvětlení

SKYLIGHT HYPERBAR F (F = freshwater, čili sladkovodní) je řada sladkovodních akvarijních světel s inovativním designem se zabudovaným stíněním a dokonalým designem.

Nainstalujte si aplikaci SL Control, nastavte si denní rozvrh a užijte si své akvárium. Aquascaping, biotop, rostlinné akvárium v holandském stylu – s lampou HYPERBAR se nemusíte starat o to, zda bude barva světla odpovídat typu vašeho akvária.

Toto je jediná lampa na trhu, kde si jednoduše vyberete jedno z nastavení a elektronika lampy řídí pole LED, takže si můžete užívat plný výkon lampy bez ohledu na své preference.

Tato HI-TECH světla Skylight jsou kompletně navržena i vyráběna v Evropě.

Ke každému světlu Skylight Hyperbar si můžete vybrat variantu uchycení podle Vaší preference. Pouze nejmenší světlo XS (15 cm) je dodáváno rovnou se stojanem na hranu akvária.

U ostatních světel si vyberte typ držáku na této stránce.

specifications

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: