Vážení, od 12.7.2024 do 19.7.2024 budeme čerpat dovolenou. Objednávky budeme expedovat po tomto datu. Děkujeme za pochopení. Tým Allfa.

Vteřinové lepidlo na hardscape

Extrémně účinné vteřinové lepidlo na kameny a kořeny. V okamžiku k sobě slepí hardscape jako kameny a kořeny. Lepidla je 20 gramů!

Skladem (>5 ks)
Kód: 115
149 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.1 kg
vterinove lepidlo hardscape
Novinka

Jelikož kameny ani kořeny nemají rovnou plochu, je potřeba mezi lepené materiály (obecně hardscape) vložit vhodný nasákavý materiál, který oba kusy bezpečně slepí. Tímto materiálem může být např. cigaretový filtr nebo kousek papírového kapesníku, toaletního papíru či papírového ubrousku. Vložením tohoto materiálu mezi hardscape se zvětší dotyková plocha a spoj poté bude výrazně pevnější.

Návod: Vložte tedy spojovací materiál mezi dva kusy hardscape, které chcete slepit a spojovací materiál zakápněte lepidlem. Ten se okamžitě nasákne lepidlem. Zatlačte oba kusy hardscapu k nasáklému spojovacímu materiálu a během několika vteřin se všechny tři části slepí. Během tohoto procesu může dojít ke vzniku jemného kouře (nevdechujte, odfoukněte jej od sebe pryč, tím také urychlíte schnutí lepidla). 

Nádobka na lepidlo má kónický, nikoli kulatý tvar, takže manipulace s lepidlem je daleko jednodušší, než u konkurenčních přípravků. 

Pokud chcete lepit hardscape ve špatně dostupných místech, doporučujeme pořídit si prodlužovací aplikátor.

Uchovávejte v chladu a temnu.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JC Avatar autora | 9.10.2023
Perfektní lepidlo které během několika vteřin vytvrdne a spoj je extrémně pevný. Pro hezčí přírodní vzhled spoj ještě zasypu pískem a znova zakápnu a výsledek je skvělý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: